Úvod Stravovanie
Stravovanie
Reštaurácia NAPOLEON

Reštaurácia hotela prešla rozsiahlou rekonštrukciou a svojim hosťom ponúka príjemne posedenie nie len pri dobrom jedle ale pri kvalitnom víne. Kapacita reštaurácie je až 120 miest a je ideálnym miestom pre rodinne alebo firemné oslavy, konferencie, rôzne školenia, svadby, plesy, promócie, stužkové či iné druhy osláv a spoločenských podujatí.


Hosťom ponúkame od pondelka do piatku okrem jedál á la carde aj denné menu, zostavené z ponuky domácich a svetových špecialít, tak aby vyhovelo každému gurmánskemu vkusu. V rámci rozšírenia služieb hosťom, ponúkame na objednávku Fitness menu, ktoré pre hosti pripravila niekoľko násobná fitnessová medajlistka Natália Revajová Lenartová.Pre najmenších návštevníkov sme pripravili zaujímavé detské menu.

V priestoroch reštaurácie je k dispozícii bezplatné Wifi pripojenie na internet.Organizovanie svadieb

Svadobný deň je dňom výnimočným, preto Vám ponúkame možnosť svoj deň s veľkým "D" osláviť nie len v krásnom ale aj v modernom a elegantnom prostredí v kruhu svojich najbližších. Tento slávnostný deň patrí len Vám a my chceme urobiť všetko preto, aby ste sa cítili nie len príjemne, ale aj aby naše služby zapadli do mozaiky Vašich predstáv.

Na Vašu svadobnú oslavu Vám ponúkame priestor s kapacitou približne 120 miest, v ktorom je situovaná časť s tanečným parketom. Miestnosť je vybavená klimatizáciou, podlahovým kúrením, plazmovou obrazovkou a s plátnom na premietanie.

Krásna výzdoba jednoznačne patrí k dobre zorganizovanej svadbe, pričom vytvára príjemnú atmosféru, preto Vám ponúkame možnosť vlastnej kreativity, týkajúcej sa výzdoby. V prípade záujmu Vám ponúkame výzdobu, v ktorej sú zahrnuté návleky na stoličky, štóly, obrúsky a sviečky.

Pre mladomanželov máme k dispozícii luxusný apartmán len za 50 € na noc. Svadobčania majú možnosť ubytovania v našom hotely za 20 % zľavu.

Kuchári reštaurácie Napoleon pre Váš výnimočný deň zostavili kvalitné, chutné a špeciálne svadobné menu, z ktorého si podľa vlastného gurmánskeho vkusu viete sami vybrať to, čo máte najradšej. V prípade záujmu Vám vieme ponúknuť aj polnočný bufet /teplé a studené pulty/, ktoré veríme, že vyhovejú všetkým svadobným hosťom. Naši kuchári Vám radi jedlo podľa Vašej požiadavky upravia. Ponúkame aj jedlá bezlepkové, vegetariánske či fitness jedlá.
Snúbencov radi privítame v našej reštaurácii, pričom ich radi oboznámime s priestormi svadobnej sály, podmienkami organizácie svadobnej hostiny či ponúkaným svadobným menu.

Kaviareň

kaviareň

Pokiaľ si radi posedíte pri šálke chutnej kávy, pohári dobrého a kvalitného vína, pozývame Vás do našej štýlovej kaviarne ponúkajúcej výber alkoholických aj nealkoholických, teplých aj studených nápojov. Kaviareň je určená aj pre fajčiarov, je vybavená Wifi pripojením na internet, ktoré je pre našich zákazníkov zadarmo. V kaviarni je zabezpečené odsávanie dymu a podlahové kúrenie.

V blízkej budúcnosti plánujeme aj rozsiahli rekonštrukciu kaviarne, ktorá bude vybavená najnovšou technikou.
 
Banner

Hotel Šebastovce ***

Šebastovská 4

040 17 Košice - Šebastovce

mobil : +421 915 492 038

Rezervácia ubytovania

Osobné údaje:

Ubytovanie:
Príchod:
Odchod:
Ďalšie informácie: